Web Tasarımı & Yazılımı

Bulunduğumuz çağda kurumların ve kişilerin, kitleler ile iletişim halinde oldukları yer ve faaliyetlerini sürdürmede en büyük yardımcıları internet mecrasıdır. Her geçen gün büyüyen internet teknolojileri sayesinde web sayfası, işletmeciliğin her çeşidi için vazgeçilmez bir konuma ulaşmıştır. Milyonlarca insan sadece internet üzerinden sayısız veriye ulaşmakta, diğer insanlar ile etkileşime geçmekte ve ticaret yapmaktadır. Her geçen gün internet üzerinden kurumlar ve kişilerin etkileşimi artmakta ve bu teknoloji giderek büyümektedir. Bu sebeple işletmeler internette en iyi şekilde var olmak için web tasarıma yatırımlar yapmaktadır.

İçinde bulunduğumuz dönemde, işletmelerin bulundukları bölge dışında tüm dünyaya açılan kapıları olan web platformu, katılınması zorunluluk olan bir aşamadan daha çok, kazancı arttırmaya yönelik bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bu nedenle siz de işletmenizi veya şahsınızı en güzel şekilde yansıtan, tamamiyle size "özgün", isteğiniz doğrultusunda hazırlanmış olan bir tasarım ile kitlelere ulaşabilir ve daha fazla kazanabilirsiniz. Üstelik web sayfasına sahip olduktan sonra, içerik güncellemelerini hiçbir kodlama bilgisi bilmek gerekmeden size sunduğum içerik yönetim paneli ile basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Sahip Olacağınız Web Sayfasının Özellikleri;

  • Mobile uyumlu sayfa için ekstra bir ücret ödemeye gerek kalmaksızın, tüm mobil cihazlara uyumlu içerik.
  • Hiçbir kodlama bilgisi gerektirmeden içerik yönetimi ve tüm panel güncellemelerine sahip olma imkanı.
  • Tüm tarayıcılara uyumlu içerik.
  • Tamamiyle SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu geliştirme.
  • SEO Uyumlu Sef-Link yapısı.
  • Ücretsiz SSL Sertifikası.
  • E-Posta desteği.

Ayrıca İşletmeniz için web sitesi yanında, size özel çözümler ve projeler de üretmekte, işinizi kolaylaştıracak yazılımsal çözümler ile size uygun olan sistemlerin tasarımını yapmaktayım. Tamamiyle isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, işlerinizi kolaylaştıracak paket programlar ile siz de iş yükünüzü hafifletebilir ve gelişen teknolojiyi işletmenize uygulayarak verimliliğinizi arttırabilirisiniz.